for-um.in.ua

Енергетики запровадили аварійні відключення електрики у 8 областях України.

Мова йде про Харківську, Сумську, Донецьку, Полтавську, Запорізьку, Кіровоградську, Дніпропетровську (частково) та Черкаську (частково) області.
Енергетики запровадили аварійні відключення електрики у 8 областях України.

В Харківській, Сумській, Донецькій, Полтавській, Запорізькій, Кіровоградській, Дніпропетровській (частково) та Черкаській (частково) областях енергетики 4 лютого застосували аварійні відключення. Про це повідомили в НЕК «Укренерго».

«Внаслідок пошкоджень, завданих ворожими ракетно-дроновими атаками об'єктам генерації та передачі електроенергії, сьогодні в Харківській, Сумській, Донецькій, Полтавській, Запорізькій, Кіровоградській, Дніпропетровській (частково) та Черкаській (частково) областях були застосовані аварійні відключення», - повідомили в компанії.

Енергетики закликають споживати електроенергію дуже економно в період з 7:00 до 22:00, а по можливості – не користуватися в цей період потужними електроприладами та не вмикати кілька таких пристроїв одночасно.