for-um.in.ua

Біткойн впав нижче $100 тисяч після указу Трампа щодо криптовалют.

Другий за рейтингом токен ефір у певний момент втратив понад 8%.
Біткойн впав нижче $100 тисяч після указу Трампа щодо криптовалют.

Біткойн впав більш ніж на 6,5% до рівня нижче 98 000 доларів 27 січня вранці в Європі, перш ніж трохи зрости. Водночас менші токени, такі як Solana та XRP, які зросли після перемоги Дональда Трампа на виборах, зазнали ще більших падінь, приблизно на 11% та 14% відповідно. Другий за рейтингом токен ефір в один момент втратив більше 8%. Про це повідомляє Bloomberg.

 Падіння сталося після того, як президент США Дональд Трамп розпорядився створити робочу групу для консультування Білого дому з питань криптополітики. Перед групою стоїть завдання протягом шести місяців запропонувати нормативну базу для цифрових активів у США, а також оцінити можливість створення криптовалютного резерву. Bloomberg зазначає, що указ не підтверджує, що США створять резерв біткойнів – те, що Трамп обіцяв зробити під час передвиборної кампанії.

Ринок цифрових активів сприйняв цей указ 24 січня з великим ентузіазмом, спочатку продемонструвавши скромний ріст.

В загальному біткойн зріс більш ніж на 50% з моменту перемоги Трампа на виборах на початку листопада. Раніше Трамп пообіцяв зробити США світовою столицею криптовалют.

Станом на 7:54 ранку в Лондоні 27 січня біткойн коштував 99 227 доларів.