Десятки бойових літаків доведеться виводити з експлуатації як небойові. Причина - нікому буде їх обслуговувати. Через примусовий перевід спеціалістів ППО виявлення ракет і дронів значно погіршиться.

Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!

Підписатися

Про це повідомляє волонтер і блогер Стерненко на своїх сторінках у соціальних мережах.

А от депутат Гончаренко припустив, що наступний масований обстріл ми зустрінемо без військових, які виявляють повітряні цілі.

Критическая ситуация с переводами авиационно-технического персонала в пехоту

Популярні статті зараз Пенсіонерам підвищать пенсії навесні: у кого потяжіють гаманці Комунальники ввели новий платіж за воду: за що доведеться доплачувати Продаж квартири стане випробуванням: українцям встановили нові податки на угоди з нерухомістю Українцям з централізованим опаленням приготувати гаманці: розмір абонплати зріс у розпал зими Показати ще

Що ж відбувається

Авіяційні техніки з 114 бригади Повітряних сил ЗСУ просять оголошення через ситуацію, що склалася з переведенням персоналу в піхоту. За їхніми словами, з бригади планують забрати ще 218 осіб.

Критическая ситуация с переводами авиационно-технического персонала в пехоту

Критическая ситуация с переводами авиационно-технического персонала в пехоту

Сержант Віталій Горжевський, позивний "Барт", з 114 бригади повідомив про критичну ситуацію, яка загрожує бойовій готовності української авіації. Також з'явилося офіційне відеозвернення.

"Ми, авіаційно-технічний персонал, більше десяти років виконуємо свою місію, обслуговуючи винищувачі МіГ-29. З 2014 року ми працюємо в найскладніших умовах, забезпечуючи бойові вильоти і підтримуючи нашу авіацію в строю. Ми освоїли нові типи літаків, надані західними партнерами, і готуємо нове покоління льотчиків", - заявив "Барт".

За словами військових, до частини надійшла телеграма про переведення майже всіх техніків у піхоту, що означає, що частина залишиться без технічного персоналу, який обслуговує наші літаки. Раніше з бригади забрали 250 осіб, зараз планують ще 218. Це означає, що обслуговувати авіаційну техніку буде нікому.

Авіатехніки звертаються до суспільства за підтримкою і оголошенням. Втрата технічного персоналу може не лише підірвати бойову готовність Повітряних сил, але й поставити під загрозу безпеку країни, говорить Віталій Горжевський.

"Ми намагаємося зберегти бойову готовність, але без обслуговуючого персоналу це просто неможливо. І якщо ми зараз не отримаємо підтримки та оголошення, ми втратимо можливість не лише захищати нашу землю, але й саму основу нашої авіації", - підсумували авіатехніки.