Польща запропонувала санкції проти ядерної енергетики рф

  Польські дипломати запропонували Євросоюзу запровадити санкції проти ядерної енергетики росії, а також заборонити імпорт алмазів у рамках десятого пакету санкцій.

  Об этом сообщает Компромат НЕТ

  Про це повідомило Polska Agencja Prasowa (PAP) із посиланням на джерела.

  За інформацією PAP, Польща запропонувала припинити співпрацю ЄС та росії у сфері ядерної енергетики, запровадити ембарго на російський каучук та алмази, а також розширити санкції проти російських суден.

  Крім цього, пропонується відключити від системи міжнародних переказів SWIFT російські банки, що залишилися, у тому числі «Газпромбанк» і «Альфа-Банк», і виключити компанії з Росії із системи Uer (Upstream Emission Reduction), через яку торгують сертифікатами на викиди при видобутку. вуглеводнів.

  У грудні ЄС ухвалив останній, дев’ятий пакет санкцій проти росії у відповідь на введення військ на Україну. У січні голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн анонсувала десятий пакет санкцій проти росії. За її словами, у ньому ЄС сконцентрується на усуненні лазівок у раніше ухвалених обмеженнях. За інформацією Reuters, дві країни також просять запровадити обмеження проти російської ядерної енергетики та алмазів.


  Источник: Руспресс