У ЗСУ пояснили, чи можливий нині наступ військ РФ на Запорізькому напрямку

  За словами Євгена Єріна, за останні кілька днів посилення угруповання російських сил на Запорізькому напрямку не спостерігається.

  На Запорізькому напрямку про активні наступальні дії російських військ не йдеться, сил і засобів для повноцінного наступу недостатньо, повідомив керівник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Євген Єрін.

  «На Запорізькому напрямку зіткнень якихось на даний час не спостерігається. Основні зусилля противник зосередив на веденні розвідки та вогневих ударів. Щодо можливості наразі вести якісь активні наступальні дії на Запорізькому напрямку – про це поки не йдеться. Сил і засобів, які зосередив ворог, недостатньо для повноцінного наступу», – сказав Єрін в ефірі національного телемарафону.

  Об этом сообщает Роспрес

  За його словами, за останні кілька днів посилення угруповання російських сил на Запорізькому напрямку не спостерігається.

  Єрін повідомив, що на деяких ділянках фронту у Запорізькій області противник намагався покращити тактичне становище та здійснювати ударно-штурмові дії невеликими групами, але безуспішно.

  Водночас минулого тижня Євген Єрін заявляв, що є ознаки посилення угруповання російських військ на Запорізькому напрямку. Також у ЗСУ раніше повідомляли, що на Запорізькому напрямку спостерігається збільшення обстрілів.

  Раніше у ГУР розповіли, яким може бути новий наступ Росії – ситуація на сході України залишатиметься найгарячішою.

  Источник: Роспресс