Вісті з Полтави - У Шишацькій громаді дві 8-класниці намагалися перерізати собі вени

Вісті з Полтави — У Шишацькій громаді дві 8-класниці намагалися перерізати собі вени

В одному з сіл Шишацької громади дві школярки потрапили до лікарні з порізами на зап’ястях

Об этом сообщает КОД ЮА


Сьогодні вранці до миргородської поліції надійшло повідомлення від медпрацівників про те, що до їхньої лікарні госпіталізували двох 14-річних дівчат, які порізали собі зап’ястя. Зараз правоохоронці з’ясовують, що спіткало їх на такий вчинок.Як повідомив відділ комунікації поліції Полтавщини з посиланням на Миргородський райвідділ, учениць 8-го класу знайшли біля навчального закладу. Вони були у стресовому стані. Неповнолітнім надали оперативну медичну допомогу. Зараз час дівчата у задовільному стані — загроза для життя минула.Поліція вивчає причини та умови, що спонукали школярок заподіяти шкоди власному здоров’ю. За результатами перевірки правоохоронці прийматимуть відповідні правові рішення.


Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»


Джерело статті: “https://ukr-today.com/news/poltava/473715-vst-z-poltavi-u-shishackj-gromad-dv-8-klasnic-namagalisja-pererzati-sob-veni.html”

 

Новости — это обсуждения. Форум — источник новостей.

В древние времена единственным местом в Греции, где люди могли узнать новости и обсуждения был Форум. Сайт ФОРУМ UA позволяет окунуться в море общения, споров, разговоров о последних новостях в Интернете — просто зайдите на  ФОРУМ ФРОМ ЮА, найдите нужный раздел. И тогда — гарантируем — вы оторваться от экрана не сможете еще очень долго. Поток новостей заятигвает. А обсуждения провоцируют. Эта гремучая смесь — залог успеха сайта  ФОРУМ ФРОМ ЮА.
В современном мире при электронных технологиях и сверхбыстрой передаче информации, по-рпежнему на первом месте — общение. Если вы не знаете, о чем сейчас говорят все — заходите на  ФОРУМ ФРОМ ЮА. Тут только актуальные новости и последние события, всегда умная аналитика и креативная графика. Здесь вам рады в любое время суток.
Чтобы не оставаться в одиночестве среди потока новостей, вам нужен проводник.  ФОРУМ ФРОМ ЮА станет прекрасным поводырем в мире, где новости и обсуждения диктуют завтрашний день.