У Харкові кондитерська потрапила у гучний скандал через 23 лютого

последние новости в Украине останні новини в Україні

У Харкові відома кондитерська напекла тортів до 23 лютого, яке в Україні вже давно не відзначають. 23 лютого — річниця створення Червоної Армії.

Об этом сообщает ПЛАТЦДАРМ

У харківському закладі громадського харчування Fit kitchen вирішили відсвяткувати 23 лютого. У кондитерській напекти тортів із цифрою "23".

У кафе пояснили, що не важливо, до чого та як приурочено цю дату, адже для дуже багатьох – це важливий день.
Після критики користувачів у соцмережі, у закладі наголосили, що їхнє завдання – догодити клієнтам. І це вже особиста справа кожного, що та коли святкувати.

Після шквалу критики адміністратор закладу заявила, що не збирається вибачатися або щось змінювати, адже кожен має право святкувати в той день, коли йому заманеться. Жінка додала, що вони – не політичний блокі не роблять якусь агітацію, повідомляє 24 канал.

Раніше повідомлялося, що у селищі Калчева на Одещині місцева влада вже тривалий час не погоджується на знесення пам’ятника Леніну. Раніше голова Українського інституту національної пам’яті Антон Дробович прокоментував ситуацію із зірками на мосту Патона у Києві.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/u-kharkovi-konditerska-potrapila-u-guchniy-skandal-cherez-23-lyutogo”

 

Новости — это обсуждения. Форум — источник новостей.

В древние времена единственным местом в Греции, где люди могли узнать новости и обсуждения был Форум. Сайт ФОРУМ UA позволяет окунуться в море общения, споров, разговоров о последних новостях в Интернете — просто зайдите на  ФОРУМ ФРОМ ЮА, найдите нужный раздел. И тогда — гарантируем — вы оторваться от экрана не сможете еще очень долго. Поток новостей заятигвает. А обсуждения провоцируют. Эта гремучая смесь — залог успеха сайта  ФОРУМ ФРОМ ЮА.
В современном мире при электронных технологиях и сверхбыстрой передаче информации, по-рпежнему на первом месте — общение. Если вы не знаете, о чем сейчас говорят все — заходите на  ФОРУМ ФРОМ ЮА. Тут только актуальные новости и последние события, всегда умная аналитика и креативная графика. Здесь вам рады в любое время суток.
Чтобы не оставаться в одиночестве среди потока новостей, вам нужен проводник.  ФОРУМ ФРОМ ЮА станет прекрасным поводырем в мире, где новости и обсуждения диктуют завтрашний день.