Чинники та звички, що впливають на стан волосся


Волосся — це відображення нашого організму зсередини. Наскільки красивим, густим, блискучим ми його бачимо, теж саме ми можемо сказати про стан нашого організму загалом. Волосся потребує багато вітамін, поживних речовин та мікроелементів для нормального вигляду та збалансованого випадіння. Але крім внутрішніх факторів, на нього також має значний вплив і зовнішні фактори, такі як: сонце, екологія, вода та повітря. Саме тому необхідно використовувати професійну косметику у догляді, адже вона спрямована на захист та живлення структури волосся. У сьогоденні є дуже багато достойних брендів, що представляють у магазинах хорошу продукцію, з якою Ви можете ознайомитися та підібрати собі необхідне за посиланням https://www.watsons.ua/ru/volosy/lc/R.

Об этом сообщает Вневоле

Зовнішні чинники, що впливають на волосся.

  1. Сонячні промені випромінюють ультрафіолет, що має негативний вплив на волосся. Саме тому під час відпустки необхідно використовувати термозахист, живильні та зволожуючі маски, відновлювальні олії та масла, для уникнення сухості та ламкості волосся.
  2. Смог, забруднюючі елементи у повітрі, хімічні опади — це все осідає на волоссі та шкірі, утворюючі плівку, яка не дає можливості поживним речовинам наповнювати організм. Саме тому, правильним буде регулярне використання косметики для волосся та загалом доглядати за власним зовнішнім виглядом.
  3. Для довготривалого здоров’я волосся необхідно використовувати хороші шампуні, адже шампуні низької якості не зможуть Вам забезпечити розкішне волосся. Ціна та якість шампуня залежить від вмісту сульфатів та парабенів у складі, а саме походження даних діючих речовин, адже вони найкраще очищають шкіру голови від шкірного сала та іншого накопиченого бруду. Дешевий хімічний склад роблять із нафтопродуктів, що в результаті негативно відображається на Вашому волоссю, коли професійний догляд роблять із натуральних продуктів (наприклад, кокосове дерево).

Внутрішні чинники, що впливають на волосся.

  1. Вагоме місце у Вашому вигляді відіграє спадковість. Якщо у Ваших батьків густе, блискуче волосся, більш ймовірно, що Ви будете нагородженні таким ж. І тоді необхідно просто підібрати хороший догляд і підтримувати такий стан. Але якщо Ви успадкували не ідеальне волосся, тоді косметика для волосся має бути підібраною більш ретельно, зважаючи на всіх поради лікаря-трихолога.
  2. Волосся відображає всі Ваші проблеми внутрішніх органів, так як є один цілим із Вашим організмом та на собі переносить всі позитивні та негативні зміни у ньому. Організм потребує води, а волосся потребує живлення і ці процеси у дуже тісно взаємопов’язані. Якщо Ви плануєте скинути декілька кілограмів обмежившись вживання білкових продуктів, тоді не буде нічого дивного, коли волосся почне набагато активніше випадати, адже білок є основним будівельним матеріалом волосся.

Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/obzor/krasa-ta-moda/chinniki-ta-zvichki-shcho-vplivayut-na-stan-volossya-403247”

 

Новости — это обсуждения. Форум — источник новостей.

В древние времена единственным местом в Греции, где люди могли узнать новости и обсуждения был Форум. Сайт ФОРУМ UA позволяет окунуться в море общения, споров, разговоров о последних новостях в Интернете — просто зайдите на  ФОРУМ ФРОМ ЮА, найдите нужный раздел. И тогда — гарантируем — вы оторваться от экрана не сможете еще очень долго. Поток новостей заятигвает. А обсуждения провоцируют. Эта гремучая смесь — залог успеха сайта  ФОРУМ ФРОМ ЮА.
В современном мире при электронных технологиях и сверхбыстрой передаче информации, по-рпежнему на первом месте — общение. Если вы не знаете, о чем сейчас говорят все — заходите на  ФОРУМ ФРОМ ЮА. Тут только актуальные новости и последние события, всегда умная аналитика и креативная графика. Здесь вам рады в любое время суток.
Чтобы не оставаться в одиночестве среди потока новостей, вам нужен проводник.  ФОРУМ ФРОМ ЮА станет прекрасным поводырем в мире, где новости и обсуждения диктуют завтрашний день.