В МОЗ пояснили, як варто утилізувати медичні маски

Медичні маски треба викидати в спеціальні пластикові контейнери, які можна потім дезінфікувати.

Об этом сообщает Редакция

Про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив на пресбрифінгу.

"Якщо подивитись в який спосіб це відбувається, то просто є відповідний пакет, важливо, щоб цей пакет не був пошкоджений.

В цей контейнер збираються маски, потім цей пакет герметично зав’язується.

Є спеціальні організації, які мають відповідну ліцензію", – сказав він.

Медичні маски треба викидати в спеціальні пластикові контейнери, які можна потім дезінфікувати.
Фото: TimKvonEnd/Depositphotos

Степанов також додав, що в Україні цим питанням опікується Міністерство охорони природних ресурсів і вони вже видають відповідні ліцензії щодо утилізації масок.

Вас також може зацікавити:

  • 6 твітів, після яких вам точно стане соромно не носити маску
  • 6 порад про те, як допомогти дитині звикнути до маски на обличчі
  • Діти та COVID-19: як малюки переносять коронавірус, "червоні прапорці" для батьків та що робити породіллям

Ми хочемо тримати з вами зв’язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров’я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров’я та здоровий спосіб життя.


Джерело статті: “http://life.pravda.com.ua/health/2020/09/16/242357/”

 

Новости — это обсуждения. Форум — источник новостей.

В древние времена единственным местом в Греции, где люди могли узнать новости и обсуждения был Форум. Сайт ФОРУМ UA позволяет окунуться в море общения, споров, разговоров о последних новостях в Интернете — просто зайдите на  ФОРУМ ФРОМ ЮА, найдите нужный раздел. И тогда — гарантируем — вы оторваться от экрана не сможете еще очень долго. Поток новостей заятигвает. А обсуждения провоцируют. Эта гремучая смесь — залог успеха сайта  ФОРУМ ФРОМ ЮА.
В современном мире при электронных технологиях и сверхбыстрой передаче информации, по-рпежнему на первом месте — общение. Если вы не знаете, о чем сейчас говорят все — заходите на  ФОРУМ ФРОМ ЮА. Тут только актуальные новости и последние события, всегда умная аналитика и креативная графика. Здесь вам рады в любое время суток.
Чтобы не оставаться в одиночестве среди потока новостей, вам нужен проводник.  ФОРУМ ФРОМ ЮА станет прекрасным поводырем в мире, где новости и обсуждения диктуют завтрашний день.