Геоматеріали – види і область застосуванняСьогоднішній будівельний ринок наповнений різними видами матеріалів, призначених для виконання різних завдань. Одні вироби необхідні для зведення будівель і різних будівель, без інших неможливо провести оздоблювальні або утеплювальні роботи. Але є група матеріалів, функція яких – зміцнити грунт при будівництві різних об`єктів. Вони носять спільну назву геоматеріали.

Об этом сообщает Russiangate


Що таке геоматеріали


Це будівельна продукція, створена на основі мінеральних або синтетичних полімерних з`єднань. Її призначення і виконувані функції, так чи інакше, пов`язані з землею, грунтом. Популярність геоматеріалов пов`язана з цілим рядом їх переваг:


довговічністю і міцністю; простотою монтажу і експлуатації; екологічністю, що забезпечує безпеку людини і навколишньому середовищу; порівняно невисокою вартістю.


Геоматеріали не бояться вітру і перепадів температур, підвищеної вологості, деякі з них стійкі до впливу УФ-променів. Вони застосовуються в тих випадках, коли необхідно безпосереднє контактування з грунтом будь-якого типу.


Для чого застосовують геоматеріали


Завдання виробів – зміцнювати грунт, здійснювати фільтрацію, армування і дренаж, захищати його від ерозії. За допомогою геоматеріалов в гідротехнічних, цивільних, транспортних спорудах здійснюється формування окремих шарів:


гідро- і теплоізоляційних; фільтруючих і захисних; дренуючих та армуючих.


Геоматеріали знайшли широке застосування в цивільному будівництві, створенні систем водовідведення, облаштування ландшафтного дизайну. З їх допомогою зміцнюються покриття доріг та пішохідних доріжок, нестабільні грунти прибережних зон, укосів і схилів.


Види геоматеріалов


Такий тип виробів ділиться за походженням матеріалів, використовуваних для їх виготовлення, на несинтетичних і синтетичні види. Асортимент всієї продукції, яку пропонує будівельним ринком, налічує понад шестисот різновидів. У них всіх є відмінності, які полягають в різній щільності, структурі, товщині і інших показниках. Але самими затребуваними є:


Геотекстиль. Являє собою полотно з поліефіру або поліпропілену. Відрізняється стійкістю до вологи, впливу хімічних або біологічних факторів. Використовується при будівництві доріг і проведенні ремонтних робіт, у створенні дренажу і протиерозійних систем. Геосітки. Це синтетичні полотна, що виготовляються з полімерних матеріалів. Вони мають пористу структуру, здатні витримати великі навантаження. Знайшли своє застосування в сфері зміцнення грунту, при будівництві дорожнього покриття. Георешітки. Це модульні гнучкі системи з поліетиленових стрічок. Застосовуються для зміцнення доріг, майданчиків різного призначення, армування мостів, берегової частини різних водойм, укосів і схилів. Геомати. Матеріал їх виготовлення – поліпропіленові волокна. Захищають від природної ерозії схили, підвищують стабільність грунту шляхом утримування його частинок. Геомембрани. Стійкі до впливу хімічних реагентів і УФ-променів синтетичні вироби. Відрізняються низькою водопроникністю. Використовуються при будівництві очисних систем і штучних водойм, захищають грунт від грунтових вод, запобігають його зараження. Агроволокно і агротканина. Ці види матеріалів складаються з поліпропіленових волокон і характеризуються щільністю і пористістю. Відрізняються водо- і повітропроникністю. Використовуються в сільському господарстві, перешкоджаючи росту бур`янів.


Великий вибір геоматеріалов всіх типів представлено в каталозі компанії Стандартпарк. З усіх питань можна звертатися до менеджерів за адресою: м Київ, пр-т Перемоги, 67, корпус К, офіс 101 або по телефону +380676211442.Джерело статті: “https://cometa.news/geomateriali-ndash-vidi-i-oblast-zastosuvannja/”

 

Новости — это обсуждения. Форум — источник новостей.

В древние времена единственным местом в Греции, где люди могли узнать новости и обсуждения был Форум. Сайт ФОРУМ UA позволяет окунуться в море общения, споров, разговоров о последних новостях в Интернете — просто зайдите на  ФОРУМ ФРОМ ЮА, найдите нужный раздел. И тогда — гарантируем — вы оторваться от экрана не сможете еще очень долго. Поток новостей заятигвает. А обсуждения провоцируют. Эта гремучая смесь — залог успеха сайта  ФОРУМ ФРОМ ЮА.
В современном мире при электронных технологиях и сверхбыстрой передаче информации, по-рпежнему на первом месте — общение. Если вы не знаете, о чем сейчас говорят все — заходите на  ФОРУМ ФРОМ ЮА. Тут только актуальные новости и последние события, всегда умная аналитика и креативная графика. Здесь вам рады в любое время суток.
Чтобы не оставаться в одиночестве среди потока новостей, вам нужен проводник.  ФОРУМ ФРОМ ЮА станет прекрасным поводырем в мире, где новости и обсуждения диктуют завтрашний день.