• Лорак и Лобода развлекли россиян на Рождество

    Украинская певица Ани Лорак выступила на фестивале Григория Лепса "Рождество на Роза Хутор" в Сочи.Фестиваль транслируется по российскому Первому каналу, передает depo.ua.Лорак и Лепс дуэтом исполнили песню "Зеркала".Также на фестивале выступила Светлана Лобода. Певица опубликовала праздничное фото, поделившись эмоциями в своем фотоблоге."С Рождеством! Спасибо, Григорий", - написала певица.

    Опубликовано 08.01.2015 07:57 Подробнее ...

Ні – союзу з агресором: білоруси вийшли на протест через конфедерацію з Росією

Мітинг у Мінську

Люди зібралися на мітинг "Захистимо Білорусь", який організував опозиціонер Микола Статкевич, у Мінську. Було їх не багато, – близько сотні. Вимагали відставки Лукашенка, звільнення політв’язнів та висловлювали протест щодо об’єднання Росії та Білорусі в Союзну державу. Об этом сообщает turbo-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Хоча спочатку мітинг планували провести задля збору підписів на користь кандидатів від опозиційної партії Статкевича "Народна громада". Напередодні виборів в Палату представників 17 листопада білоруська опозиція скористалася своїм правом вийти до людей, передає "Радіо Свобода".

Актуально: Як економічний союз Росії та Білорусі вплине на Україну

Так, білоруси прийшли на мітинг із плакатами, на яких писало: "Ні – союзу з агресором!", "Свободу народу" тощо. Серед історичних національних прапорів Білорусі виднілися стяги Євросоюзу.

мітинг Білорусь
Мітинг у Мінську/ фото "Радіо Свобода"

мітинг Білорусь
На мирному зібранні у Мінську виднілися і прапори Євросоюзу/ фото "Білоруський партизан"

На мітингу журналісти помітили понад 15 міліціонерів у цивільному. Втім, не було жодного правоохоронця у формі, передає "Білоруський партизан".


Люди, зокрема, вимагали відставки Лукашенка та виступали проти "руского міра" в країні/ фото "Білоруський партизан"


На мітингу у Мінську/ фото "Радіо Свобода"

мітинг Мінськ
Мітинг у Мінську/ фото "Радіо Свобода"

Що таке Союзна держава?Це наддержавне утворення, що охоплює в собі Росію та Білорусь, з єдиним простором, який поетапно організовується.

Договір про створення Союзної держави Росії та Білорусі підписали ще 8 грудня 1999 у Москві. Він набув чинності 26 січня 2000 після обміну ратифікаційними грамотами між тодішнім виконувачем обов’язків президента РФ Володимиром Путіним і президентом Республіки Білорусь Олександром Лукашенком.

На початку вересня Росія і Білорусь підписали попередню програму економічної інтеграції. Вона розрахована на 1,5 роки й передбачає часткове об’єднання двох економічних систем держав з січня 2021 року.


Джерело статті: “http://24tv.ua/ni__soyuzu_z_agresorom_bilorusi_viyshli_na_protest_cherez_konfederatsiyu_z_rosiyeyu_n1215527”

Вход

Меню пользователя

 

Новости — это обсуждения. Форум — источник новостей.

В древние времена единственным местом в Греции, где люди могли узнать новости и обсуждения был Форум. Сайт ФОРУМ UA позволяет окунуться в море общения, споров, разговоров о последних новостях в Интернете — просто зайдите на  ФОРУМ ФРОМ ЮА, найдите нужный раздел. И тогда — гарантируем — вы оторваться от экрана не сможете еще очень долго. Поток новостей заятигвает. А обсуждения провоцируют. Эта гремучая смесь — залог успеха сайта  ФОРУМ ФРОМ ЮА.
В современном мире при электронных технологиях и сверхбыстрой передаче информации, по-рпежнему на первом месте — общение. Если вы не знаете, о чем сейчас говорят все — заходите на  ФОРУМ ФРОМ ЮА. Тут только актуальные новости и последние события, всегда умная аналитика и креативная графика. Здесь вам рады в любое время суток.
Чтобы не оставаться в одиночестве среди потока новостей, вам нужен проводник.  ФОРУМ ФРОМ ЮА станет прекрасным поводырем в мире, где новости и обсуждения диктуют завтрашний день.