• Лорак и Лобода развлекли россиян на Рождество

    Украинская певица Ани Лорак выступила на фестивале Григория Лепса "Рождество на Роза Хутор" в Сочи.Фестиваль транслируется по российскому Первому каналу, передает depo.ua.Лорак и Лепс дуэтом исполнили песню "Зеркала".Также на фестивале выступила Светлана Лобода. Певица опубликовала праздничное фото, поделившись эмоциями в своем фотоблоге."С Рождеством! Спасибо, Григорий", - написала певица.

    Опубликовано 08.01.2015 07:57 Подробнее ...

Будьте обережні: Комаровський розповів про вживання популярного напою

Доктор Комаровський дав батькам кілька слушних порад Об этом сообщает goodvesti.in.ua со ссылкой на СМИ.

Доктор Комаровський розповів про заходи безпеки, які слід дотримуватися при купівлі, зберіганні та вживанні молока і молочних продуктів, щоб уникнути отруєння. Про це іменитий педіатр написав на своїй сторінці в Instagram.

За словами Євгена Комаровського, молоко і молочні продукти є відмінним середовищем для розмноження бактерій, які далеко не завжди корисні.

Педіатр дав низку порад, як зробити цей корисний для дитини продукт ще й безпечним.

Уважно вивчіть упаковку перед покупкою: вона не повинна мати ушкоджень. Обов’язково зверніть увагу на термін придатності.
Вибирайте упаковку такого об’єму, щоб сім’я змогла вжити її вміст протягом дня після відкриття.
Оцініть час, витрачений на дорогу від холодильника в магазині до домашнього холодильника, оскільки спека значно збільшує ризик псування молочних продуктів.
“Сумка-холодильник – ознака вашої мудрості і передбачливості”, – вважає Євген Комаровський.

Молоко з полиці в магазині потрібно брати в останню чергу – безпосередньо перед походом на касу.
Не “грайте в рулетку” з покупкою молочних продуктів на вагу або розлив – це небезпечна затія, враховуючи, що на дворі XXI століття.
Віддавайте перевагу упаковці “тетрапак” – вона надійніше і безпечніше поліетиленових пакетів.
Оптимальною температурою для зберігання молочних продуктів в холодильнику є +2… +4 °С. Понад +5 °С – неприпустимо.
Не зберігайте молочні продукти у дверцятах холодильника, де температура вище.
Завжди щільно закривайте упаковку з молочними продуктами. Якщо заводська тара цього не дозволяє, перекладіть в закриту ємність.

Наостанок доктор Комаровський порадив маркувати упаковку з молочними продуктами, після їх відкриття.

“І навіть якщо у вас прекрасний холодильник і надійна чиста тара, забудьте про заявлені на упаковці терміни зберігання, якщо ви відкрили упаковку.Запам’ятайте цифру “п’ять” – 5 днів після розгерметизації. І все! Після 5-го дня ваша ощадливість перетворюється в самовпевненість”,
– резюмував педіатр.

Читайте також: Зіркова франківчанка Марія Павлюк похвалилась, як вперше купалась на Йордан (відео)

Джерело статті: “https://ukr-space.com/news/95410”

Вход

Меню пользователя

 

Новости — это обсуждения. Форум — источник новостей.

В древние времена единственным местом в Греции, где люди могли узнать новости и обсуждения был Форум. Сайт ФОРУМ UA позволяет окунуться в море общения, споров, разговоров о последних новостях в Интернете — просто зайдите на  ФОРУМ ФРОМ ЮА, найдите нужный раздел. И тогда — гарантируем — вы оторваться от экрана не сможете еще очень долго. Поток новостей заятигвает. А обсуждения провоцируют. Эта гремучая смесь — залог успеха сайта  ФОРУМ ФРОМ ЮА.
В современном мире при электронных технологиях и сверхбыстрой передаче информации, по-рпежнему на первом месте — общение. Если вы не знаете, о чем сейчас говорят все — заходите на  ФОРУМ ФРОМ ЮА. Тут только актуальные новости и последние события, всегда умная аналитика и креативная графика. Здесь вам рады в любое время суток.
Чтобы не оставаться в одиночестве среди потока новостей, вам нужен проводник.  ФОРУМ ФРОМ ЮА станет прекрасным поводырем в мире, где новости и обсуждения диктуют завтрашний день.