• Лорак и Лобода развлекли россиян на Рождество

    Украинская певица Ани Лорак выступила на фестивале Григория Лепса "Рождество на Роза Хутор" в Сочи.Фестиваль транслируется по российскому Первому каналу, передает depo.ua.Лорак и Лепс дуэтом исполнили песню "Зеркала".Также на фестивале выступила Светлана Лобода. Певица опубликовала праздничное фото, поделившись эмоциями в своем фотоблоге."С Рождеством! Спасибо, Григорий", - написала певица.

    Опубликовано 08.01.2015 07:57 Подробнее ...

«Ратуша» vs Садовий: аудит видання перенесено на післязавра

Сьогодні, 27 листопада, об 11.00 год. було здійснено вихід на комунальне підприємство редакції газети Львівської міської ради «Ратуша» для проведення перевірки фінансово-господарської діяльності за 2014-2016 роки та завершений звітний період 2017 року. Однак, за інформацією управління фінансового контролю ЛМР, розпочати перевірку не вдалось. Об этом сообщает cnews.in.ua со ссылкой на СМИ.  • MK 3
WordPress Slideshow

«Головний редактор газети «Ратуша» не допустив представників мерії до кабінету та повідомив, що на теперішній час головний бухгалтер цієї газети перебуває у навчальній відпустці, а головний спеціаліст бухгалтерії – на лікарняному, тож відсутність цих працівників унеможливлює проведення перевірки. Відтак розпочати перевірку не вдалось», – повідомили у прес-службі міськради.

Водночас головний редактор газети «Ратуша» Микола Савельєв у коментарі Львівському порталу зазначив, що аудит було перенесено на середу і жодних претензій представники мерії не мали.

«Вони прийшли у редакцію, ми їм надали копію довідок, які ми відправили у міську раду, що наш головний бухгалтер зараз перебуває на сесії, яка закінчується у середу. А касир перебуває на лікарняному і теж виходить на роботу в середу. І сказали, що вони можуть прийти на нормальну перевірку у середу. Вони погодились, не мали жодних заперечень. Взяли на руки ксерокопію заяви, яка була зареєстрована в міській раді, не обурились», – розповів М. Савельєв.

Відтак головного редактора «Ратуші» обурила подальша реакція міської ради:

«Якщо непорядно чинить міський голова, чому його підлеглі мають діяти по-іншому?».

Як відомо, на засіданні виконавчого комітету 17 листопада міський голова Львова відмовився виділяти 171 тисячу гривень комунальній газеті «Ратуша». А 24 листопада було прийняте рішення провести перевірку в газеті.


Джерело статті: “http://portal.lviv.ua/news/2017/11/27/ratusha-vs-sadoviy-u-meriyi-lvova-zayavili-pro-zriv-perevirki-gazeti”

Вход

Меню пользователя

 

Новости — это обсуждения. Форум — источник новостей.

В древние времена единственным местом в Греции, где люди могли узнать новости и обсуждения был Форум. Сайт ФОРУМ UA позволяет окунуться в море общения, споров, разговоров о последних новостях в Интернете — просто зайдите на  ФОРУМ ФРОМ ЮА, найдите нужный раздел. И тогда — гарантируем — вы оторваться от экрана не сможете еще очень долго. Поток новостей заятигвает. А обсуждения провоцируют. Эта гремучая смесь — залог успеха сайта  ФОРУМ ФРОМ ЮА.
В современном мире при электронных технологиях и сверхбыстрой передаче информации, по-рпежнему на первом месте — общение. Если вы не знаете, о чем сейчас говорят все — заходите на  ФОРУМ ФРОМ ЮА. Тут только актуальные новости и последние события, всегда умная аналитика и креативная графика. Здесь вам рады в любое время суток.
Чтобы не оставаться в одиночестве среди потока новостей, вам нужен проводник.  ФОРУМ ФРОМ ЮА станет прекрасным поводырем в мире, где новости и обсуждения диктуют завтрашний день.