• Лорак и Лобода развлекли россиян на Рождество

    Украинская певица Ани Лорак выступила на фестивале Григория Лепса "Рождество на Роза Хутор" в Сочи.Фестиваль транслируется по российскому Первому каналу, передает depo.ua.Лорак и Лепс дуэтом исполнили песню "Зеркала".Также на фестивале выступила Светлана Лобода. Певица опубликовала праздничное фото, поделившись эмоциями в своем фотоблоге."С Рождеством! Спасибо, Григорий", - написала певица.

    Опубликовано 08.01.2015 07:57 Подробнее ...

Валерій Дубіль: Провладні фальсифікації місцевих виборів 24 грудня вже стартували

Валерій Дубіль: Провладні фальсифікації місцевих виборів 24 грудня вже стартували

Провладні фальсифікації виборів у новостворених громадах, які призначені на 24 грудня, вже стартували Об этом сообщает seats.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомив народний депутат від фракції «Батьківщина», голова Чернігівської обласної парторганізації Валерій Дубіль.

За його словами, у Городнянській ОТГ на Чернігівщині міська виборча комісія поділила виборчі округи так, як їй зручно, а не так, як того вимагає Закон України:

«Одномандатний виборчий округ № 17 включає в себе дві сільські ради (Гніздищенська сільська рада та Моложавська сільська рада) — 526 виборців;

- Одномандатний виборчий округ № 20 включає в себе дві сільські ради (Кузничівська сільська рада та Хотівлянська сільська рада) — 438 виборців.

- Одномандатний виборчий округ № 21 включає в себе дві сільські ради (Мощенська сільська рада та Сеньківська сільська рада) — 504 виборці».

Натомість інші сільські ради отримали по одномандатному виборчому округу, де від 200 до 300 виборців.

«Таким чином, там, де наш кандидат прохідний, влада об’єднала два округи. Тому що цю людину можуть не знати у сусідньому селі, де мешкає більше людей», — пояснює Валерій Дубіль.

Голова Чернігівської обласної парторганізації вважає такі дії нехтуванням Конституційних прав громадян.

«Влада забирає у людей можливість обирати своїх представників, свого населеного пункту, які будуть представляти їхні інтереси. Вона готова піти на все, щоб не допустити «Батьківщину» до керівних органів громад, бо бачить, як народ нас підтримує. Наші активісти подали до суду проти незаконного рішення міської виборчої комісії і виграли його. І це вкотре свідчить про те, якими ганебними і низькими методами діє влада», — наголосив він.

Валерій Дубіль запевнив, що Чернігівська обласна організація готова до будь-якого сценарію на прийдешніх виборах у новостворених громадах 24 грудня, і продовжить захищати право на демократію простих людей.

ba.org.ua...

Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/policy/1511432744-valeriy-dubil-provladni-falsifikatsiyi-mistsevih-viboriv.html”

Вход

Меню пользователя

 

Новости — это обсуждения. Форум — источник новостей.

В древние времена единственным местом в Греции, где люди могли узнать новости и обсуждения был Форум. Сайт ФОРУМ UA позволяет окунуться в море общения, споров, разговоров о последних новостях в Интернете — просто зайдите на  ФОРУМ ФРОМ ЮА, найдите нужный раздел. И тогда — гарантируем — вы оторваться от экрана не сможете еще очень долго. Поток новостей заятигвает. А обсуждения провоцируют. Эта гремучая смесь — залог успеха сайта  ФОРУМ ФРОМ ЮА.
В современном мире при электронных технологиях и сверхбыстрой передаче информации, по-рпежнему на первом месте — общение. Если вы не знаете, о чем сейчас говорят все — заходите на  ФОРУМ ФРОМ ЮА. Тут только актуальные новости и последние события, всегда умная аналитика и креативная графика. Здесь вам рады в любое время суток.
Чтобы не оставаться в одиночестве среди потока новостей, вам нужен проводник.  ФОРУМ ФРОМ ЮА станет прекрасным поводырем в мире, где новости и обсуждения диктуют завтрашний день.