• Лорак и Лобода развлекли россиян на Рождество

    Украинская певица Ани Лорак выступила на фестивале Григория Лепса "Рождество на Роза Хутор" в Сочи.Фестиваль транслируется по российскому Первому каналу, передает depo.ua.Лорак и Лепс дуэтом исполнили песню "Зеркала".Также на фестивале выступила Светлана Лобода. Певица опубликовала праздничное фото, поделившись эмоциями в своем фотоблоге."С Рождеством! Спасибо, Григорий", - написала певица.

    Опубликовано 08.01.2015 07:57 Подробнее ...

Спроба «побороти» Міжнародну Федерацію Таеквон-До І.Т.Ф. України або бійцівський «віджим»

Виносимо на розсуд громадськості факт безвідповідальних дій чиновників щодо українського спорту.

Днями комісією Мінмолодьспорту України було прийнято безпрецедентне рішення про визнання виду спорту Таеквон-до, який вже давно визнаний громадськістю України. Вже 25 років розвитком цього виду спорту займається Всеукраїнська громадська організація «Федерація Таеквон-до І.Т.Ф. України», яка має філії в усіх областях України. Вже більше 10 років Федерація має статус національної. За увесь цей час наші спортсмени неодноразово ставали чемпіонами та займали призові місця на чемпіонатах Світу та Європи усіх рівнів, одержали велику кількість нагород та відзнак. Українська Федерація працює під егідою Міжнародної Федерації Таеквон-До (англ. - “International Taekwon-Do Federation” (I.T.F.).

На фоні таких значних досягнень, як грім серед ясного неба, з’явилась інформація про те, що Міністерством "знову" визнаний новий вид спорту - таеквон-до. Із заявою про таке визнання звернулось керівництво так званого ГО ««Всеукраїнський Союз Таеквон-До».

До складу цієї організації входять представники силових органів та помічники народних депутатів, які лобіюють інтереси організації у державних установах. Ці особи вже двічі звертались до Міністерства з подібними зверненнями. Але попередні рази міністерство віднеслось до цього питання професійно і неупереджено.

Обидва рази заяви були залишені без задоволення у зв’язку з тим, що даний вид спорту визнаний в Україні відповідно до Наказу Держкомспорту України від 07.02.2001 р. № 261 «Про перелік видів спорту, що визнані в Україні».

Цього разу процедура прийняття комісією рішення була незрозумілою та туманною. Невідомо, чим керувались члени комісії при винесенні свого рішення, але точно не нормами права, адже їх рішення повністю суперечить попереднім.

Представникам «Федерації Таеквон-до І.Т.Ф. України», які прибули в міністерство на час засідання комісії, завадили надати необхідні пояснення та документи. На засідання комісії навіть не було представників Департаменту неолімпійських видів спорту, які б могли надати повноцінну консультацію по визнанню і розвитку даного виду спорту. Засідання тривало кілька хвилин. Рішення було прийнято відразу після виступу Президента Союзу.

Звістка про прийняття цього рішення облетіла тренерів та спортсменів Федерації. Неможливо передати обурення та розчарування людей, які все своє життя і сили віддали цьому виду спорту, внесли такий великий внесок у його розвиток та поширення, підняли спортивний імідж держави на самий високий рівень, а в результаті халатності або можливої зацікавленості "спортивних" чиновників виникла ситуація, коли можуть паралельно існувати дві спортивні організації, які займаються одним і тим же видом спорту. Це може стати засобом для здобуття спортивних звань і грошових премій та призвести до офіційної плутанини, подвійного присвоювання спортивних звань, подвійної виплати грошових заохочень спортсменам та тренерам обох організацій.

На думку «Федерації Таеквон-до І.Т.Ф. України», таке рішення не є випадковим, адже воно могло бути прийнято або в результаті непрофесіоналізму, або в наслідок зацікавленості та корумпованості певних чиновників, причетних до проголошення такого рішення.

На даний момент питання існування двох окремих Федерацій з одного виду спорту остаточно не вирішено. Остаточну крапку у визнанні нового виду спорту своїм наказом має поставити Міністр молоді та спорту України.

Тренери і спортсмени «Федерації Таеквон-до І.Т.Ф. України» маєть надію, що Міністр зрозуміє непрофесійність та юридичну недосконалість проголошенного рішення, прийнятого комісією.

«Федерація Таеквон-до І.Т.Ф. України» висловлює надію на те, що Ігор Олександрович Жданов залучить до вирішення даного питання спеціалістів у цьому виді спорту та не допустить прийняття наказу, який би суперечив попереднім наказам Міністерства.

Тренери та спортсмени ГО "Федерації Таеквон-до І.Т.Ф. України

Джерело: podrobnosti.online

Вход

Меню пользователя

 

Новости — это обсуждения. Форум — источник новостей.

В древние времена единственным местом в Греции, где люди могли узнать новости и обсуждения был Форум. Сайт ФОРУМ UA позволяет окунуться в море общения, споров, разговоров о последних новостях в Интернете — просто зайдите на  ФОРУМ ФРОМ ЮА, найдите нужный раздел. И тогда — гарантируем — вы оторваться от экрана не сможете еще очень долго. Поток новостей заятигвает. А обсуждения провоцируют. Эта гремучая смесь — залог успеха сайта  ФОРУМ ФРОМ ЮА.
В современном мире при электронных технологиях и сверхбыстрой передаче информации, по-рпежнему на первом месте — общение. Если вы не знаете, о чем сейчас говорят все — заходите на  ФОРУМ ФРОМ ЮА. Тут только актуальные новости и последние события, всегда умная аналитика и креативная графика. Здесь вам рады в любое время суток.
Чтобы не оставаться в одиночестве среди потока новостей, вам нужен проводник.  ФОРУМ ФРОМ ЮА станет прекрасным поводырем в мире, где новости и обсуждения диктуют завтрашний день.