• Лорак и Лобода развлекли россиян на Рождество

    Украинская певица Ани Лорак выступила на фестивале Григория Лепса "Рождество на Роза Хутор" в Сочи.Фестиваль транслируется по российскому Первому каналу, передает depo.ua.Лорак и Лепс дуэтом исполнили песню "Зеркала".Также на фестивале выступила Светлана Лобода. Певица опубликовала праздничное фото, поделившись эмоциями в своем фотоблоге."С Рождеством! Спасибо, Григорий", - написала певица.

    Опубликовано 08.01.2015 07:57 Подробнее ...

Любомир Пелех: «Не варто забувати про громадян, які перебувають в нелюдських умовах за гратами»

На завершення 2017 року українські правозахисники та монітори дотримання прав громадян відзначають вісутність суттєвих покращень умов для засуджених до відбування покарань у виправних закладах, а в окремих випадках -  погіршення загального стану дотримання прав людини за гратами. Хоча  реформування української пенітенціарної системи було підтримано Верховною радою України ще в 2015 році, як необхідність приведення умов тримання та побуту засуджених до європейських стандартів,  реформа пенітенціарної системи перебуває на старті, в черзі на своє впровадження.

Любомир Пелех, автор проектів з моніторингу судових реформ:

 «Не варто забувати про громадян, які перебувають в нелюдських умовах за гратами. Їх понад 60 000. За версією Міжнародного інституту досліджень кримінальної політики (ІСPR) Україна займає 7 місце серед держав за кількістю ув’язнених. Зросла смертність засуджених.  Також створено серйозну проблему у зв’язку з ліквідацією спеціальних лікарських комісій. Важко хворі засуджені практично позбавлені можливості отримати медичний висновок та направити до суду клопотання про дострокове звільнення за станом здоров’я. Складається враження, що держава прирікла 60 000 свої громадян на жалюгідне, безправне існування в нелюдських умовах. Це злочин держави проти людськості!».

Правозахисні організації відзначають, що в запропонованих народними депутатами змінах до законодавства про пенітенціарну систему виникає загроза дистанціювання громадських організацій від контролю за роботою в’язниць та тюрем в Україні.

Матеріали підготував Яків Ісаєв.

Джерело: glavcom.online

Вход

Меню пользователя

 

Новости — это обсуждения. Форум — источник новостей.

В древние времена единственным местом в Греции, где люди могли узнать новости и обсуждения был Форум. Сайт ФОРУМ UA позволяет окунуться в море общения, споров, разговоров о последних новостях в Интернете — просто зайдите на  ФОРУМ ФРОМ ЮА, найдите нужный раздел. И тогда — гарантируем — вы оторваться от экрана не сможете еще очень долго. Поток новостей заятигвает. А обсуждения провоцируют. Эта гремучая смесь — залог успеха сайта  ФОРУМ ФРОМ ЮА.
В современном мире при электронных технологиях и сверхбыстрой передаче информации, по-рпежнему на первом месте — общение. Если вы не знаете, о чем сейчас говорят все — заходите на  ФОРУМ ФРОМ ЮА. Тут только актуальные новости и последние события, всегда умная аналитика и креативная графика. Здесь вам рады в любое время суток.
Чтобы не оставаться в одиночестве среди потока новостей, вам нужен проводник.  ФОРУМ ФРОМ ЮА станет прекрасным поводырем в мире, где новости и обсуждения диктуют завтрашний день.