• Лорак и Лобода развлекли россиян на Рождество

    Украинская певица Ани Лорак выступила на фестивале Григория Лепса "Рождество на Роза Хутор" в Сочи.Фестиваль транслируется по российскому Первому каналу, передает depo.ua.Лорак и Лепс дуэтом исполнили песню "Зеркала".Также на фестивале выступила Светлана Лобода. Певица опубликовала праздничное фото, поделившись эмоциями в своем фотоблоге."С Рождеством! Спасибо, Григорий", - написала певица.

    Опубликовано 08.01.2015 07:57 Подробнее ...

Активістів звільнять, коли ГПУ переконається, що Майдан розійшовся

Згідно з документом, закон про звільнення активістів Євромайдану вводиться у дію тільки після того, як на сайті Генеральної прокуратури з’явиться повідомлення про те, що мітингувальники звільнили захоплені адмінбудівлі та розблокували вул. Грушевського та інші розв’язки.

Текст Закону оприлюднений на сайті ВРУ.

У документі зазначено, що протестувальники мають 15 днів для виконання вимог закону, а по тому термін його дії закінчується.

Від кримінальної відповідальності звільняються особи, підозрювані або обвинувачені у скоєнні низки статей КК України за умови, що ці злочини пов’язані з масовими акціями протесту, які почалися наприкінці листопада 2013 року, і закриваються відповідні кримінальні провадження.

Згідно зі ст. 9, закон набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування, однак вводиться в дію з дня, наступного за днем публікації на офіційному веб-сайті Генеральної прокуратури України повідомлення про фактично здійснену учасниками масових акцій протесту сукупність певних дій:

- звільнення всіх зайнятих у місті Києві й інших населених пунктах України під час акцій протесту будівель або приміщень органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також допуск до своїх робочих місць осіб, які там працюють, і зняття інших перешкод для належного функціонування зазначених об’єктів;

- розблокування транспортних комунікацій на вулиці Грушевського в Києві учасниками масових акцій протесту;

- розблокування інших вулиць, площ, провулків, бульварів у місті Києві та інших населених пунктах України, крім тих, на яких відбуваються мирні акції.

http://galnet.org/news/96869-aktyvistiv-zvilnyat-koly-hpu-perekonajetsya-scho-majdan-rozijshovsya

Вход

Меню пользователя

 

Новости — это обсуждения. Форум — источник новостей.

В древние времена единственным местом в Греции, где люди могли узнать новости и обсуждения был Форум. Сайт ФОРУМ UA позволяет окунуться в море общения, споров, разговоров о последних новостях в Интернете — просто зайдите на  ФОРУМ ФРОМ ЮА, найдите нужный раздел. И тогда — гарантируем — вы оторваться от экрана не сможете еще очень долго. Поток новостей заятигвает. А обсуждения провоцируют. Эта гремучая смесь — залог успеха сайта  ФОРУМ ФРОМ ЮА.
В современном мире при электронных технологиях и сверхбыстрой передаче информации, по-рпежнему на первом месте — общение. Если вы не знаете, о чем сейчас говорят все — заходите на  ФОРУМ ФРОМ ЮА. Тут только актуальные новости и последние события, всегда умная аналитика и креативная графика. Здесь вам рады в любое время суток.
Чтобы не оставаться в одиночестве среди потока новостей, вам нужен проводник.  ФОРУМ ФРОМ ЮА станет прекрасным поводырем в мире, где новости и обсуждения диктуют завтрашний день.