• Лорак и Лобода развлекли россиян на Рождество

    Украинская певица Ани Лорак выступила на фестивале Григория Лепса "Рождество на Роза Хутор" в Сочи.Фестиваль транслируется по российскому Первому каналу, передает depo.ua.Лорак и Лепс дуэтом исполнили песню "Зеркала".Также на фестивале выступила Светлана Лобода. Певица опубликовала праздничное фото, поделившись эмоциями в своем фотоблоге."С Рождеством! Спасибо, Григорий", - написала певица.

    Опубликовано 08.01.2015 07:57 Подробнее ...

Лазорко накупив у офшору Коломойського нафти, переплативши 35 мільйонів – документи

Головне слідче управління МВС Києва розслідує закупку керівництвом компанії "Укртранснафта" у кіпрського офшору Pickrein Limited сирої нафти, за яку було переплачено понад 35 мільйонів гривень.

Про це свідчить звернення МВС до "Нафтогазу" як засновника "Укртранснафти" з проханням надати інформацію про діяльність компанії у 2012-2014 роках.

"Досудовим розслідуванням попередньо встановлено, що службові особи Публічного акціонерного товариства "Укртранснафта" (…), зловживаючи службовим становищем, вчинили розтрату бюджетних коштів у сумі 35 618 469 грн шляхом укладання без  проведення процедури конкурсних торгів договору з компанією-нерезидентом Pickrein Limited (Республіка Кіпр) на поставку сирої нафти сорту Tengiz за завищеною на 3,25 долара США за барель ціною, чим спричинили тяжкі наслідки", – сказано у зверненні.

 
 

У зв’язку з цим слідчий попросив у "Нафтогазу" надати копію статуту "Укртранснафти" у редакції станом на 2012-2014 роки, рішень про призначення голови правління компанії, річних звітів за цей же період, а також інформації про те, чи вповноважений "Нафтогаз" погоджувати господарські договори "Укртранснафти".

За даними "Української правди", офшорна компанія Pickrein Limitedпов’язана з групою "Приват" олігарха і колишнього губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського, а закуплена нафта перероблялася на заводі Коломойського у Кременчуці.

Вважається, що керівник "Укртранснафти" Олександр Лазорко на своїй посаді діяв у інтересах Коломойського, зокрема – змінював маршрути транспортування нафти в його інтересах, а також зберігав злиту з трубопровідної системи нафту на потужностях олігарха, за що держава платила йому 75 мільйонів гривень в місяць.

В середині березня наглядова рада "Укртранснафти" спробувала відсторонити Лазорка, однак він досі перебуває на посаді.

Українська правда

Вход

Меню пользователя

 

Новости — это обсуждения. Форум — источник новостей.

В древние времена единственным местом в Греции, где люди могли узнать новости и обсуждения был Форум. Сайт ФОРУМ UA позволяет окунуться в море общения, споров, разговоров о последних новостях в Интернете — просто зайдите на  ФОРУМ ФРОМ ЮА, найдите нужный раздел. И тогда — гарантируем — вы оторваться от экрана не сможете еще очень долго. Поток новостей заятигвает. А обсуждения провоцируют. Эта гремучая смесь — залог успеха сайта  ФОРУМ ФРОМ ЮА.
В современном мире при электронных технологиях и сверхбыстрой передаче информации, по-рпежнему на первом месте — общение. Если вы не знаете, о чем сейчас говорят все — заходите на  ФОРУМ ФРОМ ЮА. Тут только актуальные новости и последние события, всегда умная аналитика и креативная графика. Здесь вам рады в любое время суток.
Чтобы не оставаться в одиночестве среди потока новостей, вам нужен проводник.  ФОРУМ ФРОМ ЮА станет прекрасным поводырем в мире, где новости и обсуждения диктуют завтрашний день.